SEO Paketleri

SEO Paketleri kapsamında Google'ın önerdiği doğal işlemlerle sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünü arttırıyoruz. SEO paketi kapsamında siteniz için etkili backlinkler alıyoruz. İç seo ve teknik seo düzenlemeleri ile Google'ın sitenizi daha iyi anlamlandırabilmesini sağlıyoruz. Sitenizi kullanıcılar için değerli bir siteye dönüştürüyoruz. SEO'da ilk hedef, kullanıcılar için faydalı içerik oluşturmaktır. SEO paketlerimizde daima Google'ın önerdiği yöntemleri benimsiyoruz.

Google SEO Paketleri

Siten için yükseliş garantili SEO Paketi satın al!

Dönüşüm Garantili Profesyonel SEO Hizmeti

  • Başlangıç
  • Standart
  • Profesyonel
Plan Seç Başlangıç Standart Profesyonel
4500
6000
8000
Yükseliş Garantisi
Anahtar Kelime Sayısı 6 Anahtar Kelime 15 Anahtar Kelime 30 Anahtar Kelime
Ortalama Ticari Büyüme %12 Büyüme Oranı %22 Büyüme Oranı %38 Büyüme Oranı
Özgün İçerik Üretimi ve Girişi 3 Adet / Ay 6 Adet / Ay 10 Adet / Ay
Backlink Çalışmaları 40 Adet / Ay 70 Adet / Ay 120 Adet / Ay
Long Tail Kelime Çalışması 30+ 90+
Sıra Takip Analiz
Sektörel Link Çalışmaları
Rakip Analizi
Site içi SEO Optimizasyonu
Site Hız Optimizasyonu
Zararlı Link Analiz ve Temizliği
Basın Bülteni Çalışmaları
Yerel Seo Çalışmaları
Yinelenen İçerik Kontrolü ve Optimizasyonu 500 içeriğe kadar 1.500 içeriğe kadar 4.500 içeriğe kadar
Kopya İçerik Kontrolü ve Optimizasyonu 500 içeriğe kadar 1.500 içeriğe kadar 4.500 içeriğe kadar
Başlık Kontrol ve Optimizasyonu 100 içeriğe kadar 200 içeriğe kadar 400 içeriğe kadar
Açıklama Kontrol ve Optimizasyonu 100 içeriğe kadar 200 içeriğe kadar 400 içeriğe kadar
Diğer Arama Motorları için Keyword Optimizasyonu
H Etiket Kontrol ve Optimizasyonu
Trend Aramaların Tespiti ve İçerik Oluşturulması
Rakip Sitelerin Trafik Aldığı Sayfaların Tespiti ve Oluşturulması
Görsellerin Kontrol Ve Optimizasyonu
Rakip Analizi ve Bağlantı Araştırması
Dış Bağlantı Stratejisinin Oluşturulması
Güçlü Arama Sonuçlarında Yer Alan Bloglardan Bağlantı Çalışması
Zararlı Bağlantıların Tespiti ve Reddetme
Sosyal Medya Çalışmaları
Basın Bülteni Çalışmaları
Sözlük, Forum vb Güçlü Referanslardan Çalışmalar
Global Bağlantı Oluşturma Çalışmaları
Raporlama 15 Günde Bir 15 Günde Bir 7 Günde Bir
Hizmet Süresi Minimum 6 Ay Minimum 6 Ay Minimum 6 Ay
Teknik Destek
SEO Paketleri

Elite

Kapsamlı SEO Paketi

SEO Paketleri

Elite Plus

Kapsamlı SEO Paketi

Sıkça Sorulan Sorular

SEO paketleri, SEO uzmanlarının hizmetlerini sınıflandırdığı çalışmalardır. İşletmelerin türüne, sitenin içeriğine ve daha birçok farklı faktöre göre bu paketler belirlenir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

SEO paketleri, SEO uzmanları tarafından verilecek olan hizmetlerin türlerine göre sınıflandırılır. İşletme türü, site içeriği ve daha birçok etkenle birlikte izlenecek yol haritası için öncelikli çalışmaları da kapsarlar.

SEO paketleri, web sitenizde bulunan hataların çözüme ulaşması noktasında oldukça önemlidir. Backlink, anahtar kelime ve içerik pazarlaması için gerekli optimizasyon çalışmaları yapılır. Aynı zamanda web sitesinin iyileşmesi için çalışmaları kapsar.

Herhangi bir paketi tercih edip satın almanız halinde, hizmet sürecinin tamamlanmasında detaylı bir raporla bilgilendirileceksiniz. 

Sektörünüze hakim, ihtiyaçlarınızın bilincinde ve güncel SEO trendlerini yakından takip eden bir ajansla ya da SEO uzmanıyla çalışmanız sitenizin ihtiyaçlarını karşılamanızı ve beklediğiniz başarıyı yakalamanızı sağlayacaktır.

Her bir paketin farklı fiyatları vardır. Bunun nedeni, paket içeriklerinin değişmesiyle alakalıdır. Paket seçiminde önemli olan konu, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesidir. Örneğin, gelişmiş bir web siteniz varsa önceliğiniz kalite olmalıdır. Bizden aldığınız kaliteli hizmetle hedeflerinize ulaşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

İlk olarak ulaşmak istediğiniz seviyeyi tespit etmelisiniz. Her zaman özgün içeriklere sahip olmalı ve kullanıcı odaklı davranmalısınız. Anahtar kelime, başlıklar, site yönlendirmeleri ve özellikle mobil uyumluluğa dikkat edilmelidir. Satın alacağınız SEO paketi içeriklerini belirlediğiniz hedefler doğrultusunda daha kolay seçebilirsiniz.

Sektör, anahtar kelime, hedef kitle ve sitenin mevcut durumu gibi ayrıntılar seçilecek paketin niteliğini değiştirecektir. Bu noktada doğru karar vermek için iletişime geçip beklentileriniz üzerine bizimle görüşmenizi tavsiye ederiz.

SEO hizmetinin etkilerini görmek için çalışmaların uzun vadede gerçekleşmesi gerekir. Başarı için web sitesinin eksik ya da hatalı yönleri tespit edilerek, çalışmalar doğru bir şekilde planlanmalıdır. Bu nedenle SEM çalışmaları kadar hızlı etki göstermesini beklemek hata olacaktır.

SEO paketleriyle arama motorları ölçeğinde web sitenin ihtiyacı olan tüm teknik konular giderilir. Bu sayede dijital görünürlüğü arttırılabilir. Sonucunda da işletmelerin satış, müşteri ya da geri dönüşüm hedefleri gerçekleştirilir.